![Βράβευση του ΕΝΕΕΓΥ-Λ Φλώρινας από τη Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά στον 68ο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους Βράβευση του ΕΝΕΕΓΥ-Λ Φλώρινας από τη Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά στον 68ο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους](https://neaflorina.gr/wp-content/uploads/2023/12/%CE%92%CF%81%CE%B1%CE%B2%CE%B5%CE%AF%CE%BF-_-%CE%95%CE%9D%CE%95%CE%95%CE%93%CE%A5%CE%9B-%CE%A6%CE%BB%CF%8E%CF%81%CE%B9%CE%BD%CE%B1%CF%82.jpg)
Βράβευση του ΕΝΕΕΓΥ-Λ Φλώρινας από τη Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά στον 68ο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους
![Βράβευση του ΕΝΕΕΓΥ-Λ Φλώρινας από τη Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά στον 68ο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους Βράβευση του ΕΝΕΕΓΥ-Λ Φλώρινας από τη Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά στον 68ο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους](https://neaflorina.gr/wp-content/uploads/2023/12/011-3-400x200.jpg)
Βράβευση του ΕΝΕΕΓΥ-Λ Φλώρινας από τη Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά στον 68ο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους
![Διάκριση κ.Χρύσας Μαρδάκη στο λογοτεχνικό διαγωνισμό "Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά" | Almyrosinfo Διάκριση κ.Χρύσας Μαρδάκη στο λογοτεχνικό διαγωνισμό "Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά" | Almyrosinfo](https://www.almyrosinfo.gr/sites/default/files/styles/mainimage/public/IMGP1748_0.jpg?itok=A9EkLdcm)
Διάκριση κ.Χρύσας Μαρδάκη στο λογοτεχνικό διαγωνισμό "Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά" | Almyrosinfo
Μιλάμε για τη Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά | Με τη φίλη κυρία ΚΥΡΜΑΝΙΔΟΥ- ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ συζητάμε για την Συντροφιά μας | By Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά | Facebook
![Διάκριση του 2ου Δημοτικού σχολείου Αμυνταίου στον 68ο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους, 2023, της Γυναικείας Λογοτεχνικής Συντροφιάς | 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Διάκριση του 2ου Δημοτικού σχολείου Αμυνταίου στον 68ο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους, 2023, της Γυναικείας Λογοτεχνικής Συντροφιάς | 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ](https://blogs.sch.gr/2dimamynt/files/2024/01/1703320458303.jpg?x80448)
Διάκριση του 2ου Δημοτικού σχολείου Αμυνταίου στον 68ο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους, 2023, της Γυναικείας Λογοτεχνικής Συντροφιάς | 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
![Διάκριση του 2ου Δημοτικού σχολείου Αμυνταίου στον 68ο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους, 2023, της Γυναικείας Λογοτεχνικής Συντροφιάς Διάκριση του 2ου Δημοτικού σχολείου Αμυνταίου στον 68ο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους, 2023, της Γυναικείας Λογοτεχνικής Συντροφιάς](https://neaflorina.gr/wp-content/uploads/2023/12/3-5.jpg)
Διάκριση του 2ου Δημοτικού σχολείου Αμυνταίου στον 68ο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους, 2023, της Γυναικείας Λογοτεχνικής Συντροφιάς
![Βράβευση του ΕΝΕΕΓΥ-Λ Φλώρινας από τη Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά στον 68οΛογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους, 2023 | Ράδιο Λέχοβο 97,1 Βράβευση του ΕΝΕΕΓΥ-Λ Φλώρινας από τη Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά στον 68οΛογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους, 2023 | Ράδιο Λέχοβο 97,1](https://radio-lehovo.gr/wp-content/uploads/2023/12/%CE%95%CE%BA%CE%B4%CE%AE%CE%BB%CF%89%CF%83%CE%B7-%CE%92%CF%81%CE%AC%CE%B2%CE%B5%CF%85%CF%83%CE%B7%CF%82_2.jpeg)
Βράβευση του ΕΝΕΕΓΥ-Λ Φλώρινας από τη Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά στον 68οΛογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους, 2023 | Ράδιο Λέχοβο 97,1
![Τα Σαΐνια του Δ1 | Αυτό είναι το ιστολόγιο για την διαδικτυακή επικοινωνία των μαθητών και εκπαιδευτικών του τμήματος Δ1 του 10ου Δ.Σ. Κορίνθου Τα Σαΐνια του Δ1 | Αυτό είναι το ιστολόγιο για την διαδικτυακή επικοινωνία των μαθητών και εκπαιδευτικών του τμήματος Δ1 του 10ου Δ.Σ. Κορίνθου](https://tasainiatoud1.files.wordpress.com/2016/12/cf83ceaccf81cf89cf83ceb7_201612181.jpg?w=640)
Τα Σαΐνια του Δ1 | Αυτό είναι το ιστολόγιο για την διαδικτυακή επικοινωνία των μαθητών και εκπαιδευτικών του τμήματος Δ1 του 10ου Δ.Σ. Κορίνθου
![Οι βραβευθέντες συγγραφείς, εικονογράφοι και σχολεία από τη Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά (63ος Διαγωνισμός 2018) | Elniplex Οι βραβευθέντες συγγραφείς, εικονογράφοι και σχολεία από τη Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά (63ος Διαγωνισμός 2018) | Elniplex](https://www.elniplex.com/wp-content/uploads/2018/12/gynaikeia_logot_syntrofia.jpg)
Οι βραβευθέντες συγγραφείς, εικονογράφοι και σχολεία από τη Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά (63ος Διαγωνισμός 2018) | Elniplex
ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ - Χάρτης | Σύλλογοι - Σωματεία | Αθήνα ΑΤΤΙΚΗΣ , 2108223338 | vrisko.gr
![1ο Βραβείο της Γυναικείας Λογοτεχνικής Συντροφιάς στη School-Eco-Μυρμηγκότρυπα του 6ου Δημοτικού Φλώρινας 1ο Βραβείο της Γυναικείας Λογοτεχνικής Συντροφιάς στη School-Eco-Μυρμηγκότρυπα του 6ου Δημοτικού Φλώρινας](https://neaflorina.gr/wp-content/uploads/2022/01/%CE%92%CF%81%CE%B1%CE%B2%CE%B5%CE%AF%CE%BF-%CE%93%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%AF%CE%B1%CF%82-%CE%9B%CE%BF%CE%B3%CE%BF%CF%84%CE%B5%CF%87%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82-%CE%A3%CF%85%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B9%CE%AC%CF%82-2021.png)
1ο Βραβείο της Γυναικείας Λογοτεχνικής Συντροφιάς στη School-Eco-Μυρμηγκότρυπα του 6ου Δημοτικού Φλώρινας
![Διάκριση του 2ου Δημοτικού σχολείου Αμυνταίου στον 68ο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους, 2023, της Γυναικείας Λογοτεχνικής Συντροφιάς Διάκριση του 2ου Δημοτικού σχολείου Αμυνταίου στον 68ο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους, 2023, της Γυναικείας Λογοτεχνικής Συντροφιάς](https://neaflorina.gr/wp-content/uploads/2023/12/2-5.jpg)
Διάκριση του 2ου Δημοτικού σχολείου Αμυνταίου στον 68ο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό Συγγραφής και Εικονογράφησης Βιβλίων για παιδιά και νέους, 2023, της Γυναικείας Λογοτεχνικής Συντροφιάς
![Βράβευση από τη Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά στο 8ο Νηπιαγωγείο Νάουσας, το Ειδικό Νηπιαγωγείο Νάουσας και το Νηπιαγωγείο Γιαννακοχωρίου Νάουσας Βράβευση από τη Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά στο 8ο Νηπιαγωγείο Νάουσας, το Ειδικό Νηπιαγωγείο Νάουσας και το Νηπιαγωγείο Γιαννακοχωρίου Νάουσας](https://inaoussa.gr/images/galleries/vra/vra2.jpg)